Fairfield Inn & Suites Memphis I-240 & Perkins

ex. Fairfield Inn Memphis I-240 & Perkins
Memphis, Verenigde Staten View on map
6.5 Aangenaam Gebaseerd op 69 beoordelingen
Redactiekeuze

"Een beveiligingshek bewaakt de parkeerplaats en de badkamerindelingen zijn voorzien van plafonds op standaardhoogte met ventilatie. De hotelkamers zijn bereikbaar via een binnengang. Geschikt voor reizigers die het Memphis Events Center bezoeken, maar minder voor gasten die behoefte hebben aan moderne stopcontacten in de slaapkamer."

Vanaf US$ 87 US$ 75 per nacht
Bespaar 13%
Inchecken
26 sep 2026
Uitchecken
27 sep 2026
Gasten
2 gasten

Volwassenen:

2

Kinderen:

0
  • Gratis annulering
    bij veel kamers
  • Geen reserveringskosten
    Betaal bij het hotel
  • Veilig boeken
    Uw gegevens zijn beveiligd
  • Bestprijsgarantie
    Een betere prijs gevonden?

Waarom gasten voor Fairfield Inn & Suites Memphis I-240 & Perkins kiezen

  • Gratis ontbijt
    Warme gerechten, sap en fruit
  • Luchthavenshuttle
    Gratis shuttle naar MEM
  • Buitenzwembad
    Zomerrecreatie
  • Fitnesscentrum
    24/7 beschikbaar
  • Mobiele check-in
    Sleutelloze toegang tot kamer
  • Nabij Graceland
    Op 16 km afstand

Overzicht

Dit Fairfield Inn & Suites Memphis I-240 & Perkins met 3 sterren biedt 86 kamers met de nabijheid van Nonconnah Creek, die op slechts 30 meter van de accommodatie ligt. Het hotel beschikt over zowel een zwembad als wifi in openbare gebieden.

Gelegen binnen 15 minuten met de auto van het Kunstmuseum van de universiteit van Memphis, dit charmante hotel bevindt zich tevens op afstand van 4 km van de Memphis botanische tuinen. Gasten kunnen bezienswaardigheden bezoeken zoals BAPS Shri Swaminarayan Mandir Temple, binnen het bereik van Fairfield Inn & Suites Memphis I-240 & Perkins. Bovendien ligt Willow Park op loopafstand van 20 minuten. De Dixon Gallery & Gardens bevindt zich op 3 km van dit pand in Memphis. Voor wie van ver komt, ligt de luchthaven Memphis Internationaal op 15 minuten rijden.

De kamers van het comfortabele Fairfield Inn & Suites Memphis I-240 & Perkins bieden gasten gratis wi-fi en gemakken zoals een strijkijzer en strijkplank, airconditioning. Extra's zijn onder andere een apart toilet en een douche in de badkamer. De moderne privébadkamers zijn voorzien van een apart toilet en een douche.

Het hotel serveert een warm continentaal buffet ontbijt. Lenny's Sub Shop bevindt zich in de onmiddellijke nabijheid van Fairfield Inn & Suites Memphis I-240 & Perkins.

  • Inchecken
    van 15:00 tot 23:30
  • Uitchecken
    tot 11:00
  • Hotelklasse
    3 sterren
Fairfield Inn & Suites Memphis I-240 & Perkins
Onze tips

Is Fairfield Inn & Suites Memphis I-240 & Perkins iets voor u?

Perfect als u
  • Gebruik wilt maken van een gratis pendeldienst naar Memphis International Airport, op 7 km afstand.
  • Gratis parkeren op het terrein waardeert en een continentaal ontbijt met warme gerechten en vers fruit.
Sla over als u
  • Een eigen restaurant op de accommodatie verwacht - er is alleen een snackbar.
Bijzonder aan deze plek:
  • Een seizoensgebonden buitenzwembad en een sportschool met fitnesslessen en spatherapie

Faciliteiten van Fairfield Inn & Suites Memphis I-240 & Perkins

Algemeen
  • Roken is niet toegestaan
  • WiFi
  • Parkeerplaats
  • 24-uursreceptie
  • Versneld in- en uitchecken
  • Huisdieren zijn niet toegestaan
  • Kamers/faciliteiten voor mindervaliden
  • Lift
Sport en recreatie
  • Fitnesscentrum
  • Golfbaan
Fairfield Inn & Suites Memphis I-240 & Perkins Gastenservice
  • Wasserij
  • Stomerij
  • Winkels/ Commerciële diensten
  • Zakencentrum
  • Fax/Fotokopiëren
Kamervoorzieningen
  • Airconditioning
  • Verwarming
  • Koffie- en theefaciliteiten
  • Strijkfaciliteiten
  • Ledikanten/ Babybedden

Voorwaarden

Deze voorwaarden zijn van toepassing op alle boekingen bij Fairfield Inn & Suites Memphis I-240 & Perkins.
Check-in / Check-out
Inchecken
van 15:00 tot 23:30
Uitchecken
tot 11:00
Belangrijke informatie
  • Kinderen en extra bedden
  • Er zijn geen extra bedden in de kamer.
  • Er zijn geen ledikanten in de kamer.

Bedankt voor uw feedback

Bedankt voor de aanmelding

Sluiten
Inchecken
26 sep 2026
Uitchecken
27 sep 2026
Gasten
2 gasten

Volwassenen:

2

Kinderen:

0
Selecteer de datums
om de actuele aanbiedingen te zien